Nasz wybór od lat – zasilacze Movano

Najlepiej jest polecać produkty, które sami znamy i wiemy jak działają w praktyce.      My już nie raz sprawdziliśmy w boju zasilacze do laptopów marki Movano. Regułą u nas  w firmie jest sytuacja, że jak pojawia się nowy laptop, to dokupujemy dodatkowo przynajmniej 2-3 zasilacze. Jeden do biura, drugi mobilny w torbie na wypadek braku mocy u klienta, a trzeci samochodowy, gdy czeka nas dłuższa wyprawa. Podstawowy zostaje  w domu użytkownika, na wypadek pracy w weekend przy uciekających terminach 😉

Co charakteryzuje zasilacze Movano?

  • Na pewno niezawodność – przez tyle lat każdy działał bez zarzutu, ani jednej reklamacji przez średni czas życia laptopa, który u nas wynosi 2-3 lata. Często zasilacze są w dużo lepszym stanie niż nasze laptopy, ale by najmniej nie przez to że o nie nie dbamy.
  • Do tego jakość – nigdy nie zdarzyło się, by kable się połamały, stopiły czy przerwały w newralgicznych punktach – choć nie mamy w domach małych zwierzątek, co to lubią sobie popodgryzać 😉
  • Do tego chyba najważniejsze: bezpieczeństwo – zasilacze mają szereg zabezpieczeń przed przegrzaniem, przeciążeniem i przeładowaniem.
  • Dużym atutem tych zasilaczy jest również bardzo szeroki wybór modeli, dzięki czemu dobierzemy dedykowany zasilacz do praktycznie każdego laptopa.

Wiec jeśli masz dość ciągłego pakowania i podpinania zasilacza w zależności od miejsca w którym korzystasz z laptopa, albo co gorsza zapominania by go zabrać, to chyba warto zapoznać się z naszą ofertą zasilaczy Movano i uzbroić się w dodatkowe egzemplarze.

Zasilacze sieciowe znajdziecie tutaj:
https://www.akcesoriapc.pl/sieciowe-c-135_136_138.html/producent=66
a samochodowe tutaj:
https://www.akcesoriapc.pl/samochodowe-c-135_136_137.html/producent=66

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *