Subiektywnie o Subiekcie…

Od wielu lat w naszej firmie korzystamy z Subiekta GT jako podstawowego programu do obsługi naszej sprzedaży.

Prowadząc sprzedaż zarówno produktów gotowych jak różnego rodzaju akcesoria komputerowe dostępne w naszym sklepie akcesoriaPC.pl, jak i tworząc na zamówienie programy dla naszych klientów, z czasem zaczęliśmy odczuwać różnego rodzaju braki w samym Subiekcie GT. Stąd z czasem na własne potrzeby zaczęliśmy ten system integrować w potrzebnym nam zakresie z wewnętrznym oprogramowaniem do obsługi wysyłek, czy z systemami naszych dostawców oferowanych towarów oraz firm świadczących usługi (np. firmy kurierskie, czy Poczta Polska). Z czasem doszliśmy do wniosku, że zamiast tworzyć rozwiązana tylko dla siebie, warto stworzyć uniwersalne rozwiązania, które mogą być używane przez inne firmy które też korzystają z Subiekta GT. W ten sposób powstał kolejny obszar działalności firmy, który początkowo był widoczny w 'internetach’ pod adresem http://subiektgt.dbsoft.pl, nastepnie był epizod z domeną subiekt.pro, aby ostatecznie tę część biznesu zaparkować pod adresem https://subiektywnedodatki.pl.

Sam projekt różnego rodzaju dodatków powiązanych z Subiektem GT, jeżeli dobrze pamiętam, wystartował od tego, że na własne potrzeby stworzyliśmy program Przypominacz, który w swym zamierzeniu miał pomóc w wysyłaniu powiadomień mailem o nierozliczonych / przeterminowanych należnościach. Program w wersji zbliżonej do początkowej wersji ciągle jest dostępny w naszej ofercie jako Przypominacz 1.6, ale doczekał się młodszego braciszka nieco bardziej zaawansowanego funkcjonalnie i korzystającego z nowszych technologii jako Przypominacz 2. A później to już ruszyła lawina innych rozwiązań zaczynając od modułów wspierających sprzedaż wysyłkową w postaci modułów kurierskich DHL, DPD, GLS, GEIS, czy współpracujących z Pocztą Polską.

Kolejną dużą grupą rozwiązań jakie zaczęliśmy robić najpierw pod nasze potrzeby, a później pod potrzeby naszych klientów, są różnego rodzaju rozwiązania wspierające proces przyjmowania faktur zakupowych, jako proces powtarzalny i dość pracochłonny szczególnie przy dostawach nowego asortymentu. Obecnie rodzina rozwiązań (opis tutaj) wspierających przyjmowanie faktur zakupu jest dość obszerna i obejmuje ponad 30 gotowych rozwiązań dostępnych do pobrania jako oficjalna wersja demonstracyjna – można ją zainstalować i wygenerować plik EPP lub przyjąć przez Sferę 10 faktur w czasie pracy z programem w trybie testowym. Ostatnio dość popularną rodzinę rozwiązań wspierających przyjęcie faktur, jeżeli klient nie dysponuje plikami np. XML czy innymi formatami zawierającymi dane faktury, są narzędzia wykorzystujące kopiowanie danych np. z plików PDF, czy danych kopiowanych ze strony internetowej. Przykładowy film pokazujący właśnie tego typu rozwiązanie stworzone pod nasze potrzeby, pokazuje filmik dostępny tutaj.

Także jeżeli tak jak my korzystacie Państwo z Subiekta GT, to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony https://subiektywnedodatki.pl, albo ewentualnie o kontakt z nami pod adresem biuro@subiektywnedodatki.pl albo telefonicznie pod numerami 793 952200 lub 509 342200.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *